Doradztwo

aby Twój biznes był idealnie
dopasowany

„Niechaj każdy baczy nie tylko na to, co jego, lecz i na to, co cudze”.

Prawdziwe doradztwo niewiele różni się od szafarstwa. Kiedy doradzasz drugiemu postępuj tak, jakbyś zarządzał własnym mieniem.

ADVISORY
DORADZTWO BIZNESOWE

BFMA od 2006 roku specjalizuje się w praktycznym doradztwie przy zakładaniu a następnie przy efektywnym prowadzeniu działalności gospodarczej. Z pasją podejmujemy się najtrudniejszych tematów, zawsze aktywnie poszukując najlepszych rozwiązań. Wspieramy także różnorodne pomysły innowacyjne, pomagając przekuć je na dochodowy biznes.

HeaderRevolve-8
business_law_2
ADVISORY
DORADZTWO PRAWNE

BFMA specjalizuje się w praktycznym doradztwie prawnym z zakresu prawa cywilnego, prawa spółek handlowych, prawa gospodarczego oraz finansowego. Tworzymy i zabezpieczamy różnorodne kontrakty handlowe z sukcesem reprezentując naszych Klientów nawet w najtrudniejszych negocjacjach.

ADVISORY
SZKOLENIA BIZNESOWE

Kilkunastoletnie doświadczenie w aktywnym poruszaniu się w biznesowych obszarach związanych z zarządzaniem oraz szeroko rozumianym doradztwem pozwoliły wypracować BFMA autorski zestaw szkoleń stanowiących odpowiedź na pytanie, co faktycznie wpływa na rozwój jednostek, na rozwój organizacji oraz optymalizację wyników finansowych. Posiadamy autorskie cykle szkoleń dla kadry managerskiej każdego szczebla a także dla osób zajmujących się kontaktem z klientami.

Business people sitting on presentation at office. Businesswoman presenting on whiteboard.
to top button